Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Zakończenie projektu systemowego

Dodał : GS Data: 2013-02-01 07:48:34 (czytane: 3038)

W dniu 31 stycznia 2013r Gmina Czarnocin zakończyła realizację projektu systemowego pn. „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania klas I-III w Gminie Czarnocin” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowanego na podstawie umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

W tym dniu w Szkole Podstawowej w Czarnocinie i Szkole Podstawowej im.Leona Wójcickiego w Sokolinie odbyły się uroczyste apele podsumuwujące realizację projektu indywidualizacji nauczania i wychowania klas I-III „

Wójt Gminy Pani Maria Kasperek podsumowując udział szkół w zrealizowanym przedsięwzięciu poinformowała, że wsparciem w ramach projektu objęto 97 uczniów (48 dziewczynki i 49 chłopców) z klas I-III uczęszczających do szkół podstawowych na terenie gminy Czarnocin. Pierwsze zajęcia z udziałem uczestników programu zostały przeprowadzone 1 września 2011r a zakończone 31 stycznia 2013r. Realizacja projektu przebiegała zgodnie z opracowanymi założeniami i harmonogramem zajęć. Szkoły dzięki realizowanemu projektowi wzbogaciły swoje zaplecze dydaktyczne w wartościowe i ułatwiające pracę z uczniem pomoce dydaktyczne a uczniowie udoskonali czytanie, słownictwo ,sprawność rachunkową ,ruchową i zainteresowania matematyczno-przyrodnicze.

Pani Wójt Gminy Maria Kasperek serdecznie podziękowała Dyrektorom szkół , nauczycielom prowadzącym zajęcia a przede wszystkim uczennicom i uczniom biorącym udział w tym projekcie.

Wręczając pamiątkowy certyfikat dokumentujący udział szkoły w programie” Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania klas I-III w Gminie Czarnocin”.

 

Zdjęcia w galerii

Kalendarz

ue_stopka.jpg